Preskočiť na obsah
VG TATRY
Otvoriť menu

Doprava a logistika

VG TATRY s.r.o.

Pravidelná osobná cestná doprava

Sídlo
Batizovce
Od roku
2005
IČO
36 511 081

VG TATRY

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Osloboditeľov 281/118, 059 35 Batizovce
Na trhu od
6. decembra 2005
IČO
36 511 081
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 49.31)
Pravidelná osobná cestná doprava

Firma v číslach

20
rokov na trhu
2005
rok vzniku
27
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte VG TATRY

Spoločnosť VG TATRY, s.r.o. má sídlo na adrese Osloboditeľov 281/118, 059 35 Batizovce. Zapísaná je od 6. decembra 2005 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Pravidelná osobná cestná doprava“ (49.31). Predmet činnosti tvorí 27 položiek, napríklad jazda na koňoch, zimná údržba ciest traktorom a osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami.

Základné údaje

Obchodné meno
VG TATRY, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 511 081
DIČ
2022095174
Dátum vzniku
6. decembra 2005
Sídlo
Osloboditeľov 281/118, 059 35 Batizovce
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 16806/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 49.31)
Pravidelná osobná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa VG TATRY zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 27 položiek.

  • Jazda na koňoch

  • Zimná údržba ciest traktorom

  • Osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t

  • Služby v rámci lesníctva - odvetvovanie drevín, lúpanie kôry

  • Približovanie dreva koňmi a traktorom

Zobraziť všetkých 27 položiek predmetu činnosti
  • Jazda na koňoch
  • Zimná údržba ciest traktorom
  • Osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t
  • Služby v rámci lesníctva - odvetvovanie drevín, lúpanie kôry
  • Približovanie dreva koňmi a traktorom
  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • Maloobchod v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností
  • Komisionálny predaj v rozsahu voľných živností
  • Reklamná, propagačná a inzertná činnosť
  • Prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľných živností
  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhu
  • Marketingové služby a prieskum trhu
  • Ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
  • Príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  • Príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy
  • Príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál
  • Príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Zváračské práce
  • Prípravné práce pre stavbu
  • Demolácie, zemné a kopačské práce
  • Maliarske a natieračské práce
  • Výroba píliarska a impregnácie dreva
  • Výroba drevených obalov
  • Mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe
  • Sklenárske práce

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli VG TATRY, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Osloboditeľov 281/118, 059 35 Batizovce.

Čím sa VG TATRY, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Pravidelná osobná cestná doprava“ (49.31). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: jazda na koňoch; zimná údržba ciest traktorom; osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami; nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami.

Aké je IČO – VG TATRY, s.r.o.?

IČO je 36 511 081, DIČ 2022095174.

Kedy vznikla VG TATRY, s.r.o.?

Vznik: 6. decembra 2005. Na trhu pôsobí 20 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Osloboditeľov 281/118 059 35 Batizovce

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre VG TATRY, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese vg-tatry.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.